Grūdų sandėliavimo įranga:

Pas mus rasite visą reikalingą įrangą grūdų saugojimo procesams: nuo priėmimo duobės iki sandėliavimo bokšto. 

Grūdų transporteriai yra svarbi dedamoji dalis visame grūdų sandėliavimo sistemos kontekste. Pasirinkdami grūdų transportavimo įrangą turime atsižvelgti į grūdų kelio ilgį, padėtį (horizontaliai, kampu, vertikaliai), našumo suderinamumą (su džiovykla, valomąja ir pan.).

Grūdų bokštai dažniausiai skirstomi į tris grupes, t.y. plokščiadugniai, plokščiadugniai su vidiniu konusu ir konusiniai.

Grūdų valomosios dažniausiai skirstomos į keturias grupes: sietines, būgnines, trijerius ir pirminio valymo seperatorius. Daugiausiai paplitę yra sietinės valomosios. Jos gali būti komplektuojamos su lengvų šiukšlių bei dulkių nusiurbimo ciklonais arba uždaro veikimo aspiracijos kameromis.

Grūdų džiovyklos skirstomos į mobilias bei stacionarias, kurių veikimo principas gali būti porcijinės bei nepertraukiamo veikimo. Stacionarios džiovyklos dažniausiai kūrenamos dyzeliniu kuru arba dujomis, tuo tarpu mobilios dažniausiai kūrenamos tik dyzeliniu kuru, tačiau jos turi kitą privalumą, t.y. gali būti transportuojamos iš vienos vietos į kitą.